Immáron 25. alkalommal kerül megrendezésre az eXtreMan Hosszútávú Triatlon OB Nagyatádon.
Július 21-től egészen július 26-ig programok várják a versenyen résztvevőket. Az első napon (kedd) a Versenyközpont kerül megnyitásra, majd élő zene lesz a színpadon.
Szerdán lesz lehetőség a regisztrációra és a rajtszámfelvételre.
19.00 órától kerül megrendezésre az Aqvathalon verseny, 19.30-tól Sör-Virsli parti várja a versenyzőket.
Csütörtökön 17.00-tól “Fuss velünk, Nagyatád” (az 5.250 méteres futókör közös bejárása, majd ezután Tésztaparti várja a résztvevőket.
Pénteken 10:00 “Csak fuss és mosolyogj!”
– futóverseny csak hölgyeknek…
16:30 “Az Ironman egy kis tudomány kerekasztal beszélgetés
19:00 Ünnepélyes megnyitó
19:30 “Azt szeretném kérdezni…
Szombaton:
A rajt a gyékényesi kotró szabad strandjáról indul, ahol a versenyzők úszással és kerékpározással kezdik a hosszú és fizikailag igencsak megterhelő Triatlon OB-t.
A versenyközpont a hagyományokhoz híven Nagyatádon lesz a Városi Strandon, annak környékén, ahol kerékpáros DEPO zár a váltóversenyek részére és 8.50-től kezdetét veszi a váltóverseny.
10:00 CET-REND – 10 km-es úszógála rajtja
11:45 IRONMANÓ futóverseny rajtjai
kb. 15:50 CÉLBAÉRKEZÉSEK
20:30 eXtremeMan 2/3 Maraton futóversenyének rajtja
A rendezvény tűzijátékkal záródik 24.00 óra magasságában.
Vasárnap:
11:00 Ünnepélyes eredményhirdetésre kerül sor a Városi Sportcsarnokban.
Forrás: www.extrememan.hu/
hellodelsomogy Dél-Somogy friss hírei egy helyen