Otthon / Ország-Világ / Bulvár / Barátai gyújtották fel a tízéves kisfiút
Hayden Culp (Fotó: Twitter)

Barátai gyújtották fel a tízéves kisfiút

Életéért küzd egy tízéves kisfiú, akit barátai leöntöttek egy kanna benzinnel, majd meggyújtották a mentális problémákkal küzdő gyereket. A kisfiú első- és másodfokú égési sérüléseket szenvedett, jelenleg kómában fekszik.

A tízéves Kayden Culp két “barátjával” indult el játszani egy közeli térre, ahol a fiúk egyike rátámadt, leöltötte benzinnel, majd felgyújtotta a tehetetlenül álló kisfiút – írja a Mirror és az Independent brit lap.

Hayden Culp (Fotó: Twitter)
Hayden Culp (Fotó: Twitter)

Kayden testének 20 százalékát égési sérülések borítják, belső szervei annyira megsérültek, hogy az orvosok mesterséges kómában tartják, így szervezete gyorsabban felépülhet és erősebb lesz a fertőzések leküzdésére.

“Ő egy különleges fiú. Néha hangos volt, szeretett jókat nevetni. A fiúkat a barátainak tekintette, pedig nyilvánvaló volt, hogy ők csak gúnyolódtak vele, cukkolták és becsapták. Általában nem vele, hanem rajta nevettek, de valamiért mindig visszament hozzájuk játszani” – mesélte a gyerek édesanyja, aki egy internetes adományozó oldalon már 20 ezer dollárt gyűjtött fia kezelésére és a családja megsegítésére.

Kayden még mindig mesterséges kómában tartják, lélegeztető gépen van, csövekkel táplálják. A fiút felgyújtó gyereket elfogta a rendőrség, de kora miatt valószínűleg nem kap súlyos büntetést.

Forrás: rubicon.hu

TG Facebook Comments

About hellodelsomogy

Check Also

Várkonyi Andrea: Amikor megismertem Lőrincet, minden olyan magától értetődővé vált

„Nagyon jó érzés, hogy egymásra találtunk Lőrinccel. Így, pár héttel az esküvő után olyan jó …

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
%d bloggers like this: