Otthon / Friss hírek / Mészáros már azt sem tudja mekkora a vagyona
A kép forrása: internet

Mészáros már azt sem tudja mekkora a vagyona

A hvg.hu szúrta ki, hogy Mészáros Lőrinc Pollux Hotel Zrt. néven új szállodacéget jegyeztetett be 50 milliós alaptőkével.

 

 

 

 

 

Az új céget az Orbán pénztárosának tartott polgármester családi vállalkozása, a Mészáros Gasztro Kft. alapította meg, amit tavaly júniusban hoztak létre. Ez a cég vásárolta meg nemrég a Témadesign Kft.-t is, ami az ötcsillagos Andrássy Rezidencia gazdája.

A frissen létrehozott Polluxot az a Somlyai Zoltán vezeti, aki a belhárosi Mahart-házas, az Apáczai Csere János utca 11.-be bejegyzett Pannon Tessera Hospitalis Zrt.-t is jegyzi, amit szintén tavaly nyáron alapítottak meg szállodacégként, de azóta már ingatlanhasznosítóként működik, és Tiborcz István üzleti köreihez tartozik.

Egyre valószínűbb: ha egy egyetemi kurzuson az lenne a vizsgafeladat, hogy fel kell rajzolni az Orbán Viktor köreihez tartozó cégek hálóját, diáklázadások törnének ki.

 

 

forrás: alfahir.hu

TG Facebook Comments

About hellodelsomogy

Check Also

Olykor bátorság kimondani az igazságot – Orsós Lajos Barcson

  Különleges vendége volt a közelmultban Barcsnak, Orsós Lajos egy Somogy megyei cigánytelepről került az …

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
%d bloggers like this: