Otthon / Friss hírek / Három hónapra felfüggesztették a Bajai Halfőző Fesztiválról részegen bejelentkező riportert

Három hónapra felfüggesztették a Bajai Halfőző Fesztiválról részegen bejelentkező riportert

Megszólalt Bencze Péter, aki videójának köszönhetően hirtelen hatalmas népszerűségre tett szert.

A riporter Duna TV Balatoni nyár című műsorában elmondta: már napokkal az adás előtt betegeskedett, gyógyszereket szedett, ennek ellenére úgy érezte, megpróbálja elkészíteni a riportot. Gyógyszerét aznap is bevette, ám ezt elfelejtette, mikor a bajaiak megkínálták őt egy helyi pálinkával, amit elfogadott. Mint mondta, a gyógyszer, az ital és a meleg megtette a hatását, közvetlenül a kapcsolás előtt már elkezdett előtte elsötétülni a kép, utána pedig már mindenki láthatta mi történt. “Tragikomikus volt, elnézést kérek mindenkitől” – mondta Bencze, kiemelve a stúdióban dolgozó kollégáját és a nézőket.

Elárulta: ügyében vizsgálat indult, az biztos, hogy 3 hónapig el kell köszönnie a nézőktől, de bízik benne, hogy később kaphat még feladatot.

Elmondta ugyanakkor, mennyire hálás a mellette kiállóknak: mikor másnap felébredt, családtagjai már azzal fogadták, mennyien biztosították szolidaritásukról, ami miatt még könnyek is szöktek a szemébe.

Bencze Péter videója pillanatok alatt bejárta az internetet. A riportert a Bajai Halfőző Fesztiválról kapcsolták élő adásba, ám hamar kiderült, hogy a bejelentkezés előtt megihatott néhány italt, úgyhogy inkább gyorsan lekeverték.

A tévés mellett rengetegen álltak ki: a Facebookon több oldal/csoport alakult, felszólalt mellette Szebeni István is, akit korábban szintén egy baki – adásban sikerült ezt mondania: “tudtam már, amikor kimondtam, hogy tegnap bazmeg ma. Úgy utálom ezt, hogy tíz perccel átcsúszik ez a kibaszott Híradó, és itt ezzel kell szórakozni” – miatt rúgtak ki a csatornától.

Bencze Péter mellett állt ki Tibi atya is, a mémpap vonatkozó képét több mint hatvanezer ember lájkolta.

forrás:alfahir.hu

TG Facebook Comments

About hellodelsomogy

Check Also

„Nem fogadjuk el a büntető szemléletet” – az orvosok szerint a belügy nem jó irányba viszi az egészségügyet

„A Kamarával a tárgyalást eredményesen zártuk, amit Dr. Kincses Gyula elnök úr levélben köszönt meg” …

Leave a Reply

Close
%d bloggers like this: