Otthon / Friss hírek / Éremgazdag volt a hétvége a barcsi karatésok számára

Éremgazdag volt a hétvége a barcsi karatésok számára

Szenior és junior karatékák bizonyítottak a hétvégén. Tökölön és Budapesten is érmeket gyűjtöttek.

2019. november 16-án a Barcsi VSE. Karate Szakosztályának sportolója Vodenyák Endre rendőr főtörzszászlós idén is részt vett a TEK BUDO és Küzdősport Gálán a Budapesti Olimpiai Központban. WKF Karate szakágban a kumite senior +40 évesek +85 kg-ban a tavalyi és tavaly előtti bajnoki cím után az idén is dobogóra állhatott. Az előkelő 3. helyet szerezte meg, tájékoztatott a Barcsi Városi SE. Karate Szakosztálya.

A senior csapattag mellett a juniorok is versenyeztek a hétvégén. A BVSE 11 versenyzővel képviselte magát a Goju Ryu Sziget Kupán Tökölön, ahol 21 sportegyesület közel 200 versenyzője mérte össze tudását.

Frányó Dávid 10-11 évesek, haladó kumite 3. hely,
Otártics Enikő 10-11 évesek haladó kata 3. hely, kumite 1. hely.
9 arany, 6 ezüst, 6 bronz, csapat 5.

Edzők: Erdős Martin, Erdős Zoltán.

TG Facebook Comments

About hellodelsomogy

Check Also

„Nem fogadjuk el a büntető szemléletet” – az orvosok szerint a belügy nem jó irányba viszi az egészségügyet

„A Kamarával a tárgyalást eredményesen zártuk, amit Dr. Kincses Gyula elnök úr levélben köszönt meg” …